Medarbejdere​

Administrerende direktør

Dan Leonhard Pedersen

dan@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 70​

Projektledere VVS

Theis Leonhard

theis@vvsexperten.dk

tlf. 51 18 51 81

Projektledere VVS

Rene Sevel Andersen

rene@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 77​

Beregner VVS

Svend Åge Sinomsen

sas@vvsexperten.dk 

tlf. 24 49 46 10

​Kontorassistent

Signe Anegaard Madsen

signe@vvsexperten.dk 

tlf. 25 14 55 49

Kontorassistent

Malene Løvborg

malene@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 78

Kontorassistent

Rikke Pedersen

rikke@vvsexperten.dk 

tlf. 21 77 27 74​

Indkøber

Allan Rützou

art@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 72

EL-afdelingen

Daglig leder Rasmus Hampen Thomsen rht@vvsexperten.dk 

tlf. 21 20 83 84

EL-afdelingen

Projektdirektør Morten Dam Sørensen

 morten@vvsexperten.dk

tlf. 22 72 44 18

​Ankenævnet for Tekniske Installationer
​Islands Brygge 26, 2400 København S

www.hvanke.dk | Tlf.: 70 20 25 37

Skriv til VVS & EL Experten 

 
 
 
Bliv ringet op
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

VVS & EL Experten ApS

Adresse:

Energivej 2, 8740 Brædstrup

CVR: 37520128

Kontakt - Brædstrup afd.

​Tlf.: 75 75 11 84

E-mail: info@vvsexperten.dk

Kontakt - Silkeborg afd.

​Tlf.: 86 84 52 44 / 86 82 83 84

E-mail: info@vvsexperten.dk

Rådgivning og vejledning: 75 75 11 84