Medarbejdere​

Administrerende Direktør

Morten Dam Sørensen

morten@vvsexperten.dk

tlf. 20 37 00 00

Indehaver

Dan Leonhard Pedersen

dan@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 70

Projektleder VVS

René Sevel Andersen

rene@vvsexperten.dk 

tlf. 20 66 01 77​

Projektleder VVS

Theis Leonhard

theis@vvsexperten.dk

tlf. 51 18 51 81

​Projektleder Klima & Energi

Bjørn Dalgaard Olesen

bdo@vvsexperten.dk

tlf. 20 66 01 73

Indkøber

Allan Rützou

art@vvsexperten.dk

tlf. 20 66 01 72

Beregner VVS

Svend Åge Simonsen

sas@vvsexperten.dk

tlf. 76 87 11 84

EL-afdelingen

Projektleder Lasse Damkier
lasse@vvsexperten.dk

tlf. 20 14 01 70

Financial controller

Rikke Pedersen

rikke@vvsexperten.dk 

tlf. 75 75 11 84

Kontorassistent

Malene Løvborg
malene@vvsexperten.dk

tlf. 20 66 01 78 / 76 87 11 83

Kontorassistent

Signe Madsen​
signe@vvsexperten.dk

tlf. 76 87 11 89

​Ankenævnet for Tekniske Installationer
​Islands Brygge 26, 2400 København S

www.hvanke.dk | Tlf.: 70 20 25 37

Skriv til VVS & EL Experten 

 
 
 
 
Bliv ringet op
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

VVS & EL Experten A/S

​Adresse:

Energivej 2, 8740 Brædstrup - CVR: 37520128

Kontakt - GAS EKSPERTEN

​Tlf.: 75 75 11 84

E-mail: info@vvsexperten.dk​​

Kontakt - Brædstrup afd.

​Tlf.: 75 75 11 84

E-mail: info@vvsexperten.dk

Kontakt - Silkeborg afd.

​Tlf.: 86 84 52 44 / 86 82 83 84

E-mail: info@vvsexperten.dk

Rådgivning og vejledning: 75 75 11 84